Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Fields
gl: Campos

en: About
gl: Información
