Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Fields
hu: Mezők

en: About
hu: Leírás

en: Field group format:
hu: Mezőcsoport formátum:
