Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: delete
id: hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Save
id: Simpan

en: Update
id: Perbarui

en: Fields
id: Bidang isian

en: About
id: Tentang
