Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Update
ja: 更新

en: Fields
ja: フィールド

en: About
ja: アバウト
