Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: Fields
ka: ველები
