Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: About
km: អំពី
