Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: About
ku: دەربارە
