Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: About
lt: Apie
