Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх
