Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Fields
oc: Camps

en: About
oc: A prepaus
