Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: delete
os: схаф

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн
