Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Fields
ro: Câmpuri

en: About
ro: Despre
