Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Fields
sk: Polia

en: About
sk: Informácie o
