Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: About
sl: O modulu
