Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: About
sq: Informacione
