Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: delete
sv: radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Fields
sv: Fält

en: About
sv: Om
