Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Update
vi: Cập nhật

en: Fields
vi: Các trường

en: About
vi: Giới thiệu
