Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን
