Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar
