Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: delete
az: sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Fields
az: Sahələr

en: About
az: Haqqında
