Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Fields
cs: Pole

en: About
cs: Popis
