Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Fields
cy: Meysydd
