Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Fields
et: Väljad

en: About
et: Programmist
