Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: delete
fi: poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Fields
fi: Kentät

en: About
fi: Tietoja

en: Field group format:
fi: Kenttäryhmän muoto:
