Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Update
fil: Gawing bago
