Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: delete
no: strika

en: Cancel
no: Avlýs

en: Edit
no: Broyt

en: Save
no: Goym

en: Update
no: Dagfør

en: About
no: Um
