Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: About
gu: વિશે
