Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Fields
hr: Polja

en: About
hr: Opis
