Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Fields
hy: Դաշտեր
