Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Fields
lv: Lauki

en: About
lv: Par
