Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: About
my: အကြောင်း
