Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: About
ne: बारेमा
