Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: delete
nn: slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Fields
nn: Felt
