Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: delete
se: sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Fields
se: Giettit

en: About
se: Birra
