Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Fields
uk: Поля

en: About
uk: Про модуль

en: Field group format:
uk: Формат групи полів:
