Form Mode Control (8.x-1.0-beta0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Administration
id: Administrasi

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Add new form mode
id: Tambahkan sebuah mode form baru
