Form mode control (8.x-1.0-beta0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Administration
nl: Beheer

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Configure
nl: Instellen

en: Add new form mode
nl: Nieuwe formuliermodus toevoegen
