Form mode control (8.x-1.0-beta0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Administration
ru: Администрирование

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Configure
ru: Настроить

en: Add new form mode
ru: Добавить новый режим формы
