Form mode control (8.x-2.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Administration
be: Кіраванне

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Configure
be: Правіць

en: Add new form mode
be: Дадаць новы лад анкетаў
