Form mode control (8.x-2.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Administration
he: ניהול

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Configure
he: הגדרות

en: Add new form mode
he: הוספת מצב טופס חדש
