Form mode control (8.x-2.0-rc1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Configure
hu: Beállít

en: Add new form mode
hu: Új űrlapmód hozzáadása
