Form mode control (8.x-2.0-rc1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Administration
uk: Адміністрування

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Add new form mode
uk: Додати новий режим форми
