Form mode manager (3.0.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Picture
bo: པར

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Role name
bo: འགན་ནུས་ཀྱི་མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Position
bo: གནས་ས

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: - Any -
bo: - གང་རུང-
