Form mode manager (3.0.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Body
id: Isi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Picture
id: Foto

en: Create
id: Buat

en: Role name
id: Nama peran

en: Fields
id: Bidang isian

en: Position
id: Posisi

en: Examples
id: Contoh

en: - Any -
id: - Apa saja -

en: Local Tasks
id: Tugas-tugas lokal
