Form mode manager (3.1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Picture
ar: الصورة

en: Create
ar: أنشئ

en: Role name
ar: اسم الدور

en: Fields
ar: الحقول

en: Position
ar: الوضع

en: Examples
ar: أمثلة

en: - Any -
ar: - اختر -
