Form mode manager (3.1.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: Picture
de: Bild

en: Create
de: Erstellen

en: Role name
de: Name der Rolle

en: Fields
de: Felder

en: Examples
de: Beispiele

en: - Any -
de: - Alle -

en: Contributor
de: Autor

en: Assign roles
de: Rollen zuweisen

en: Local Tasks
de: Lokale Aufgaben

en: Default Theme (@theme)
de: Standard-Theme (@theme)

en: Administration theme (@theme)
de: Verwaltungstheme (@theme)
