Form mode manager (3.1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Create
gu: બનાવો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો
