Form mode manager (3.1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Picture
he: תמונה

en: Create
he: יצירה

en: Role name
he: שם תפקיד

en: Fields
he: שדות

en: Position
he: מיקום

en: - Any -
he: - הכל -
