Form mode manager (3.1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Picture
jv: Gambar

en: Create
jv: Gawé

en: Role name
jv: Jeneng parāgā

en: Fields
jv: Field

en: Examples
jv: Contoné

en: - Any -
jv: - Sembarang -
