Form mode manager (3.1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Body
km: តួ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Picture
km: រូបភាព

en: Create
km: បង្កើត

en: Role name
km: ឈ្មោះ​តួ​នាទី
